Dnia 26 maja członkowie kółka dziennikarskiego działającego w naszej szkole odwiedzili Radio Elka. Celem wizyty było poznanie pracy dziennikarzy radiowych oraz funkcjonowania lokalnej rozgłośni. Podczas spotkania uczniowie mieli okazję zobaczyć studio nagrań oraz poznać kulisy przygotowywania audycji radiowych. Pracownicy radia opowiedzieli o swojej codziennej pracy, sposobach tworzenia materiałów informacyjnych i prowadzenia wywiadów. Wizyta była bardzo ciekawa i inspirująca. Uczniowie zdobyli wiele nowych doświadczeń oraz poszerzyli swoją wiedzę na temat pracy w mediach. Mieli okazję także na antenie na żywo opowiedzieć krótko o swojej działalności dziennikarskiej w szkole a przy okazji złożyć życzenia mamom z okazji ich święta.
https://www.facebook.com/reel/978200728171835
Dziękujemy serdecznie dziennikarzom Radia Elka za czas, który nam poświęcili.
