Boże Narodzenie to czas magiczny, radosny. Czas pełen zadumy i refleksji. Świąteczny nastrój zapanował również w naszej szkole 15 grudnia. Tego dnia odbyło się świąteczne spotkanie z rodzicami. Spotkanie rozpoczęło się od krótkiego programu artystycznego przygotowanego przez uczniów klasy 2 c. Bożonarodzeniowy klimat dopełniały okolicznościowe dekoracje, lampki, choinka oraz odświętnie nakryty stół z poczęstunkiem przygotowanym dla rodziców i uczniów. Rodzice z dziećmi wspólnie dekorowali pierniki, śpiewali kolędy. Nie zabrakło również zabaw integracyjnych i quizu o tematyce świątecznej.

Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze, na długo pozostanie w naszej pamięci. Takie szczególne momenty wzmacniają wzajemne relacje, integrują dorosłych i dzieci.

https://www.facebook.com/100057602913362/videos/488523506717058