W czwartek 9 listopada 19 – osobowa grupa uczniów nsszej szkoły, pod opieką Pani Danuty Kunickiej i Małgorzaty Kordek, uczestniczyła w PGE ERGO ARENIE w Gdańsku w największej w Polsce lekcji wychowania fizycznego. Pomysłodawcą i głównym organizatorem wydarzenia jest od 9 już lat Stowarzyszenie Akademia Sportu Artura Siódmiaka – byłego reprezentanta Polski w piłce ręcznej. Nasi uczniowie, wraz z blisko trzema tysiącami rówieśników ze szkół podstawowych z całej Polski, wzięli udział w treningu z udziałem znanych sportowców. Była to okazja do sprawdzenia swoich sił w różnych konkurencjach i dyscyplinach sportowych, zarówno indywidualnych jak i drużynowych. Pobyt w Gdańsku to była wielka sportowa przygoda, która na długo pozostanie w naszej pamięci. W przyszłym roku odbędzie się 10, jubileuszowa edycja wydarzenia. Mamy nadzieję, że i tym razem będziemy jej uczestnikiem.