14 marca odbył się w naszej szkole międzyszkolny turniej „RAZEM ZMIENIAMY INTERNET NA LEPSZE” w ramach obchodów Dni Bezpiecznego Internetu. Turniej podzielony był na trzy części:

I część – konkurs wiedzy o bezpieczeństwie w Internecie,

II część – zawody sportowe, które przygotowali i przeprowadzili nasi niezawodni wuefiści Jarosław Szwarc i Magdalena Sydorczyk,

III część – konkurs plastyczny.

Celem turnieju było wdrażanie młodych internautów do rozsądnego i odpowiedzialnego korzystania z Internetu ale też wspólna zabawa i integracja uczniów szkół z gminy Wschowa. Dziękujemy Szkole Podstawowej nr 1 i Szkole Podstawowej w Konradowie za przyjęcia zaproszenia. Wszystkim uczniom gratulujemy wiedzy, sprawności fizycznej i talentu plastycznego.

Nagrody dla uczestników turnieju sfinansowane zostały przez Radę Rodziców w naszej szkole.