„Jest taki dzień bardzo ciepły, choć grudniowy…” – słowami piosenki zespołu Czerwone Gitary rozpoczęło się 7 grudnia świąteczne spotkanie z uczniami i rodzicami klas I – III. W bożonarodzeniowy nastrój wprowadził nas Zespół Muzyczny Forte, z którym zaproszeni goście zaśpiewali utwory świąteczne oraz kolędy. Przepiękny taniec ze wstążkami przedstawiły następnie uczennice uczęszczające na zajęcia kółka tanecznego. Kulminacyjnym punktem wieczoru było wspólne przygotowanie ozdób świątecznych: łańcuchów, bombek oraz ozdobnych szyszek, zawieszonych potem na choinkach na szkolnych korytarzach. Spotkanie było okazją także do wspólnych rozmów przy pysznym cieście i zimowej herbacie. Ogromne podziękowania dla nauczycieli za poświęcony czas, pomysł na warsztaty oraz organizację całej uroczystości☺ Jesteśmy przekonani, że świąteczne spotkanie już na stałe weszło do kalendarza uroczystości w Dwójce. Wesołych Świąt⭐⭐⭐⭐⭐

https://www.facebook.com/100057602913362/videos/pcb.820019596594797/177230328760616