10 stycznia 2024 rozpoczęliśmy realizację projektu „Gotujemy z Dwójką”. Nasze zaproszenie na wspólne gotowanie jako pierwszy przyjął Prezes Spółki Komunalnej we Wschowie, Pan Krzysztof Kołodziejczyk. Razem z uczniami uczęszczającymi na zajęcia kółka kulinarnego wyczarował przepyszną zapiekankę z kurczakiem, brokułami, pieczarkami i papryką oraz żółtym serem. Zapach potrawy roznosił się po szkolnych korytarzach😋😋Pan Prezes podzielił się swoim sekretnym przepisem na zapiekankę. Wręczył nam również niespodziankę w postaci garnka do gotowania z wykorzystaniem indukcji oraz ręcznie robionej drewnianej deski. Bardzo dziękujemy za prezent, który na pewno z radością wykorzystamy na zajęciach kółka kulinarnego😍😍😍

Już za miesiąc spotkanie z kolejnym gościem, a na koniec projektu będzie prezentacja filmu podsumowującego nasze kulinarne zmagania😊😊👍👍😋😋