W dniu 22 kwietnia 2024 r. w Centrum Kultury i Rekreacji odbyły się eliminacje powiatowe konkursu recytatorskiego, stanowiące część prestiżowych Lubuskich Konfrontacji Artystycznych 2024 Recytacja. To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło utalentowanych uczniów z terenu całego powiatu wschowskiego, którzy zaprezentowali swoje umiejętności w dwóch kategoriach wiekowych.

Komisja konkursowa miała zaszczyt wysłuchać 24 prezentacji recytatorskich, pełnych emocji, talentu i zaangażowania. Ich wysoki poziom sprawił, że wybór finalistów nie był łatwy. Jednak po długich deliberacjach udało się wyłonić najbardziej utalentowanych uczestników🤗

W kategorii I, przeznaczonej dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych, do finału wojewódzkiego z naszej szkoły została nominowana:

👉Aleksandra Szczerbowicz

W kategorii II, dedykowanej uczniom klas 4-6 szkół podstawowych, do finału wojewódzkiego z naszej szkoły zakwalifikował się:

👉 Antonii Kosiński

🎉Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, dziękujemy za zaangażowanie i wysiłek. Talent i determinacja są niewątpliwie godne podziwu. Życzymy nominowanym powodzenia na kolejnym etapie, który odbędzie się 7 czerwca 2024 r. w Czerwieńsku. Niech ten dzień będzie kolejnym krokiem w ich artystycznej podróży, pełnej sukcesów i niezapomnianych doświadczeń