Za nami wydarzenie, które bez wątpienia zapisze się w kronice szkoły jako niezapomniany czas zabawy i odkrywania talentów. Uczniowie, uczęszczający na kółko teatralne, zaprezentowali przed swoimi młodszymi kolegami przedstawienie pt. „Witajcie w naszej bajce”. Dzieci śpiewem, tańcem i grą aktorską postanowiły uczcić obchodzony niedawno Dzień Postaci z Bajek. Na scenie można było zobaczyć Królewnę Śnieżkę w towarzystwie krasnoludków, Czerwonego Kapturka wraz z wilkiem, Smerfy i wiele innych barwnych postaci.

Dzień ten przypomniał wszystkim, jak ważne są bajki w życiu każdego dziecka. Młodzi aktorzy wystąpili z wielkim zaangażowaniem, dlatego zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Dziękujemy również uczniom z kółka tanecznego, którzy po raz pierwszy mogli pokazać swoje umiejętności szerszej publiczności.