W  okresie  poprzedzającym  Święta  Bożego  Narodzenia, jak co roku,  zorganizowaliśmy  spotkania przy choince, mające na celu słuchanie pięknego czytania wybranych książek  z literatury dziecięcej.  W związku
z tym  w okresie od 09 do 13 grudnia szkolną bibliotekę odwiedziły dzieci ze wschowskich przedszkoli wraz z opiekunami oraz  uczniowie  z  klas  I, II, III ze swoimi paniami.
W tym roku dzieciom czytali:  panie: Paulina Krawiec, Justyna Krzyżańska, Ilona Górska-Stykowska, Małgorzata Kordek, Dorota Plucińska, Alicja Krawiec, Monika Węcławik, Iwona Wojciech, Ludmiła Grzelak, Małgorzata Świder, Monika Szell, Barbara Matuszewska, Ewelina Filipczuk, Jolanta Bryćko; panowie: ks. Adam Żygadło i Jacek Szaferski oraz uczennice z klasy 7 d – Pola Glapa i Martyna Panfiło  z kółka czytelniczo-teatralnego.
Na uwagę zasługuje  nastrój  spotkania, na który niewątpliwy wpływ miały zarówno świąteczne dekoracje jak i stroje w które przebrali się niektórzy nauczyciele.
Głośne czytanie przy choince dostarczyło zarówno dzieciom jak
i czytającym, niezapomnianych wrażeń.
Na zakończenie spotkania  przedszkolaki otrzymali  zakładki z logo naszej szkoły oraz zdjęciami przedstawiające uczniów podczas ciekawych zajęć
w szkole.

Kategorie: biblioteka

Skip to content