Szkolny Samorząd Uczniowski zorganizował coroczną akcję „Zbiórka karmy  dla bezdomnych zwierząt”. Akcja trwała przez  cały listopad, i zakończyła się owocnie, zebraliśmy sporo karmy i artykułów dla piesków, które mogły zostać przekazane na ręce opiekunów przytuliska dla bezdomnych psiaków we Wschowie. Taki świąteczno – noworoczny prezent trafił do 7 piesków obecnie przebywających w Przytulisku i czekających na nowy dom. 
Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz każdemu z osobna za wsparcie akcji „Zbiórka karmy i artykułów  dla bezdomnych zwierząt”. Dzięki Wam przekonaliśmy się, że istnieją życzliwi ludzie o wielkich sercach, którym los braci mniejszych nie jest obojętny.

„Uśmiech psa znajduje się w jego ogonie”  – Victor Hugo. Dziękujemy !!! – Uczniowie z Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami p. Karolina Wnuk-Kempa i p. Paulina Nadtochiy

Skip to content