Od września 2020 r. uczniowie naszej szkoły: Paulina Stojwąs, Wiktoria Chorążak, Katarzyna Matuszewska, Gabriela Stankiewicz, Oliwia Golińska, Gabriela Brzostowska, Stanisław Ciepły, Nikodem Kanarek, Konrad Więckowski brali udział w zajęciach w ramach ogólnopolskiego projektu „Centrum Mistrzostwa Informatycznego”.
Dzięki udziałowi w projekcie „Centrum Mistrzostwa Informatycznego”, uczniowie uczestniczący w zajęciach w ramach koła informatycznego mieli nie tylko możliwość rozwoju swoich zainteresowań i talentów ale również szansę na wykorzystanie i sprawdzenie swojej wiedzy w zawodach algorytmicznych i projektowych. Uczniowie realizowali 48 godzin zajęć, na których poznawali podstawy programowania przy pomocy gry edukacyjnej Scottie Go!!, wizualnego języka programowania Scratch oraz języka programowania Python. W ramach uczestnictwa w projekcie uczniowie musieli osiągnąć 75% frekwencji, a więc 36 godzin zajęć. Warto zaznaczyć, że czwórka uczestników: Oliwia Golińska, Gabriela Stankiewicz, Wiktoria Chorążak i Stanisław Ciepły uzyskała 100% frekwencję.
13 maja 2021 r. uczniowie w ramach nagród za aktywne uczestnictwo i trud włożony w realizację zadań podczas zajęć odebrali dyplomy i tablety graficzne. Wartość zakupionych nagród dla uczniów to 2691 zł.
Gratulujemy!!!

Skip to content