Imię i nazwisko prowadzącego zajęcia Rodzaj zajęć Klasa/grupa Termin Sala Uwagi
Magdalena Budnik zajęcia wyrównawcze z języka polskiego klasa VI d   klasa VI a   klasa VI b   klasa V b   klasa VII d wtorek  8.00 – 8.45   czwartek 8.00 – 8.45   czwartek 13.40 – 14.25   poniedziałek 13.40 – 14.25   czwartek 14.35 – 15.20 28
14  
24  
28  
23
 
Fryderyk Cymerling zajęcia rozwijające z historii klasa VI – gr. I
klasa VI – gr. II
czwartek 13.40 – 14.25 piątek 13.40 – 14.25 27  
Kamila Dębicka zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze   zajęcia rozwijające  

zajęcia rewalidacyjne  
klasa I c    

klasa I c  

klasa VII c
środa 12.45 – 13.30     środa 13.40 – 14.25
środa 14.35 – 15.20  


środa 15.30 – 16.30 czwartek 14.35 – 15.35 
11




13  
 
Ewelina Filipczuk kółko czytelniczo – teatralne   Czwartek 15.00 – 16.00 15  
Wioletta Fuczek zajęcia rozwijające z historii   poniedziałek 14.35 – 15.20 27  
Ludmiła Grzelak  zajęcia rozwijające – kółko matematyczno – informatyczne   zajęcia rozwijające – kółko informatyczne   zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
klasa III b      





klasa V    


klasa III b
środa 8.55 – 9.40      


poniedziałek 14.35 – 15.20      


poniedziałek 8.55 – 9.40  

11      



29    


01
                     
Małgorzata Hambicka zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z j. polskiego klasa VIII d     czwartek 14.35 – 15.20     30      
Joanna Haupt kółko techniczne   kółko BRD


 

zajęcia rewalidacyjne
 
zajęcia
rewalidacyjne

zajęcia rewalidacyjne
klasy IV – VI      



V b    


VIII b    


Vc
środa     13.40 – 14.25 poniedziałek 14.35 – 15.20 wtorek 13.30 – 15.30    
poniedziałek 15.20 – 16.20

środa 14.30 – 15.30  

poniedziałek 12.30 – 14.30  
32











33
 
Łukasz Hilarski kółko flażoletowe



szkolny zespół wokalny Forte

zajęcia wokalne solowe  
  poniedziałek 13.40 – 14.25  

poniedziałek 14.35 – 15.20 poniedziałek 15.30 – 16.15  
środa 14.35 – 15.20
środa 15.30 – 16.15
5  
Barbara Jabłońska zajęcia wyrównawcze   zajęcia rozwijające klasa III c wtorek 15.30 – 16.15   wtorek 14.35 – 15.20 12    
Anna Jurcewicz zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka angielskiego klasa VI d poniedziałek 14.35 – 15.20 1  
Magdalena Karwacka Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki Klasa V a i V d czwartek 14.35 – 15.20 23  
Alicja Krawiec zajęcia rozwijające z języka niemieckiego

zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego
klasy VII – VIII poniedziałek 14.35 – 15.20 środa 15.30 – 16.15  

poniedziałek 13.40 – 14.25 środa 14.30 – 15.20  
2  




1

2  
 
Justyna Krzyżańska zajęcia rewalidacyjne   VI f   poniedziałek 13.40 – 14.45 wtorek 8.00 – 8.50 6  
Danuta Kunicka SKS   środa 14.30 – 15.30 ds.  
Hanna Lewicka zajęcia wyrównawcze

zajęcia indywidualne
klasa VII a klasa VIII b

    VIII b
wtorek 14.35 –  15.20
czwartek 15.20 – 16.05    

wtorek 15.20 – 16.05
czwartek 14.35 – 15.20  
22 
Sylwia Maćkowiak zajęcia rozwijające


zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego


klasy VIII

klasa IV a

klasa VIII b

klasa VI c

klasa VII b


czwartek 15.25 – 16.10  
czwartek 13.40 – 14.25 poniedziałek 15.25 – 16.10 czwartek 12.45 – 13.30 poniedziałek 14.35 – 15.20



25

25

25

32

25
 
Agnieszka Mała Kółko patriotyczno – religijne „Katyń” klasy IV – VII czwartek 15.30 – 16.30 30  
Barbara Matuszewska zajęcia rewalidacyjne     zajęcia rewalidacyjne   IV b
    V c  
wtorek 7.45 – 8.45
środa 7.45 – 8.45 poniedziałek  12.45 – 13.45 czwartek 7.45 – 8.45
   
Barbara Menzel zajęcia wyrównawcze z matematyki         klasa VI b i VII c
  klasa VII d

klasa VIII d

klasa V c
poniedziałek 13.40 – 14.25  
wtorek 13.40 – 14.25
wtorek 14.35 – 15.20  
czwartek 14.35 – 15.20  
24  
Marek Mikołajczak zajęcia rozwijające

SKS
I gr.

II gr.
środa 15.40 – 17.10 środa 17.10 – 18.40

poniedziałek 15.30 – 16.30 czwartek 14.30 – 15.30
ds.    
Adriana Mutku zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego
kółko z języka angielskiego
klasa VI a i VI c  

klasy VIII
środa 13.40 – 14.25  


poniedziałek 15.20 – 16.05
3    
Paulina Nadtochiy zajęcia rozwijające – kółko chemiczne












zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z chemii
zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z chemii  
klasa VII
gr. I

klasa VII
gr. II     

klasa VIII





klasy VII  




klasy VIII    

poniedziałek 13.40 – 14.25


piątek 14.35 – 15.20


piątek 14.35 – 16.10


poniedziałek 14.35 – 15.20



piątek 16.15 – 17.00  
 
8      









co 2 tyg
Dorota Plucińska zajęcia rozwijające     zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze klasa I b   poniedziałek  12.45 – 13.30 środa 8.00 – 8.45  
wtorek 8.00 – 8.45  
21

20  

11
 
Edyta Rycerz – Kaczor zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

           





kółko teatralne
klasa V a klasa V d klasa VII a



klasa V f

klasa V c

  klasy V
poniedziałek  8.00 – 8.45
piątek 8.00 – 8.45
czwartek 13.40 – 14.25
środa 13.40 – 14.25
czwartek 8.00 – 8.45

czwartek 14.35 – 15.20
31

 
Monika Skorupińska zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego    

zajęcia rozwijające
klasy I – III
 
klasa VI e

klasa V b i V d
 
klasa VI
piątek 8.00 – 8.45  
piątek 13.40 – 14.25
piątek 8.00 – 8.45  
środa 13.40 – 14.25
pom.soc  26
św.  
1
 
Małgorzata Stępczak – Gąsiorek zajęcia rozwijające


zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze język niemiecki
klasa III a   klasa III a             czwartek 14.35 – 15.20


 poniedziałek  13.40 – 14.25


wtorek 13.40 – 14.25    
 
Monika Szell zajęcia rozwijające


 
zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze



zajęcia rewalidacyjne    



zajęcia rewalidacyjne  
klasa I a    



klasa I a    



IV a

   




V d  
środa 12.45 – 13.30  
czwartek 11.45 – 12.30  

poniedziałek 11.45 – 12.30    


poniedziałek 12.30 – 13.30 środa 13.30 – 14.30



wtorek 13.30 – 15.20  
15      
Barbara Śliwińska zajęcia rozwijające – kółko języka angielskiego

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka angielskiego
klasa V e



klasa V c –
gr. I
klasa V c –
gr. II
poniedziałek 14.35 – 15.20      

czwartek 14.35 – 15.20
wtorek 14.35 – 15.20
20



20

20
 
Małgorzata Świder zajęcia rozwijające
zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
klasa II c
  klasa II c  
czwartek 9.50 – 10.35
środa 8.00 – 8.45  
15    
Karolina Telus zajęcia rewalidacyjne   I a   poniedziałek 11.45 – 12.45
piątek 12.45 – 13.30
15
11
 
Genowefa Turowska rozwijanie kompetencji językowych ucznia powracającego z zagranicy












zajęcia wyrównawcze z języka polskiego







V c











 



 V e
VI e
VII c
IV b
VI f







wtorek 13.40 – 14. 25
czwartek 8.00 – 8.45










czwartek 13.40 – 14.25
 
wtorek  15.30 -16.15
 
czwartek 14.35 – 15.20
 
wtorek 8.00 – 8.45
 
środa 13.40 – 14.25



   


 
Marlena Warzecha zajęcia wyrównawcze z języka polskiego VIII a czwartek 15.20 – 16.05 26  
Monika Węcławik zajęcia rewalidacyjne



zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
zajęcia rozwijające
VI a  

II b
środa 14.30 – 15.30
czwartek 14.30 – 15.30

wtorek 8.55 – 9.40
środa 12.45 – 13.30
28

28  


św.

20  
 
Karolina Wnuk – Kempa zajęcia rozwijające z języka angielskiego
zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka angielskiego
klasa V


    klasa V   klasa VII
wtorek 8.00 – 8.45


środa 14.25 – 15.20
poniedziałek 14.25 – 15.20  
14


10

10
 
Iwona Wojciech zajęcia rozwijające



zajęcia wyrównawcze



zajęcia wyrównawcze
II a      





II a




IV b

IV a
poniedziałek 9.50 – 10.35
poniedziałek 10.50 – 11.35
środa 9.50 – 10.35  

środa 8.55 – 9.40
 

poniedziałek 14.35 – 15.20
środa 8.00 – 8.45
pom.soc.
pom.soc.
15
 
św.
 
14
14