Lucyna Biłgorajska poniedziałek 15.30 – 16.15 gabinet pedagoga 30.09 21.10 4.11 18.11 2.12 16.12 13.01    
Arleta Brzostowska wtorek 15.30 – 16.15 sala 29 1.10 15.10 29.10 12.11 26.11 10.12 7.01 21.01  
Magdalena Budnik czwartek 15.30 – 16.15 sala 28 3.10 17.10 31.10 14.11 28.11 2.12 9.01 23.01  
Fryderyk Cymerling piątek  16.00 – 16.45 sala 27 4.10 18.10 8.11 22.11 6.12 20.12 10.01 24.01  
Renata Cymerling czwartek 15.30 – 16.15 pokój nauczycieli wf 3.10 17.10 31.10 14.11 28.11 2.12 9.01 23.01  
Kamila Dębicka poniedziałek 16.00 – 16.45 sala 11 23.09 7.10 21.10 4.11 18.11 2.12 16.12 13.01  
Ewelina Filipczuk poniedziałek 15.30 – 16.30 biblioteka 23.09. 7.10 21.10 4.11 18.11 2.12 16.12 13.01  
Wioletta Fuczek poniedziałek 15.30 – 16.15 sala 3 23.09 7.10 21.10 4.11 18.11 2.12 16.12 13.01  
Dorota Galas poniedziałek 16.30 – 17.15 sala 28 7.10 21.10 4.11 18.11 2.12 16.12 13.01    
Michalina Gertych poniedziałek 16.30 – 17.15 świetlica 21.10 21.10 4.11 18.11 25.11 02.12 16.12 13.01  
Ilona Górska – Stykowska wtorek 15.30 – 16.15 gabinet pedagoga 1.10 15.10 29.10 12.11 26.11 10.12 7.01 21.01  
Anna Grelewicz czwartek 15.30 – 16.15 sala 6 10.10 24.10 7.11 21.11 5.12 19.12 9.01 23.01  
Ludmiła Grzelak poniedziałek 15.30 – 16.15 sala 29 30.09 21.10 4.11 18.11 2.12 16.12 13.01    
Małgorzata Hambicka poniedziałek 15.20 – 16.15 sala 30 23.09. 7.10 21.10 4.11 18.11 2.12 16.12 13.01  
Joanna Haupt poniedziałek 16.20 – 17.05 sala 32 25.09 7.10 21.10 4.11 18.11 2.12 16.12 13.01  
Łukasz Hilarski środa 15.30 – 16.15 sala 5 25.09 7.10 21.10 4.11 18.11 2.12 16.12 13.01  
Barbara Jabłońska wtorek 15.30 – 16.15 sala 12 1.10 15.10 29.10 12.11 26.11 10.12 7.01 21.01  
Anna Jurcewicz poniedziałek 16.00 – 16.45 sala 21 23.09 7.10 21.10 4.11 18.11 2.12 16.12 13.01  
Magdalena Karwacka poniedziałek 15.30 – 16.15   3.10 17.10 31.10 14.11 28.11 2.12 9.01 23.01  
Jan Koniuszko                      
Małgorzata Kordek poniedziałek 16.00 – 16.45 sala 8 23.09 7.10 21.10 12.11 26.11 10.12 7.01 21.01  
Alicja Krawiec poniedziałek 15.30 – 16.15 sala 2 7.10 21.10 4.11 18.11 2.12 16.12 13.01    
Paulina Krawiec czwartek 17.15 – 18.00 pokój nauczycielski 3.10 17.10 31.10 14.11 28.11 2.12 9.01 23.01  
Justyna Krzyżańska czwartek 16.00 – 16.45 gabinet wicedyrektora 26.09 10.10 24.10 4.11 14.11 28.11 12.12 09.01 23.01
Danuta Kunicka poniedziałek 16.30 – 17.15 pokój nauczycieli wf 23.09 7.10 21.10 4.11 18.11 2.12 16.12 13.01  
Hanna Lewicka wtorek 16.15 – 17.00 sala 22 1.10 15.10 29.10 12.11 26.11 10.12 7.01 21.01  
Sylwia Maćkowiak poniedziałek 16.15 – 17.00 sala 25 30.09 21.10 4.11 18.11 2.12 16.12 13.01    
Magdalena Majchrzak poniedziałek 16.00 – 16.45 sala 4 7.10 21.10 4.11 18.11 2.12 16.12 13.01    
Agnieszka Mała czwartek 15.30 – 16.15 sala 30 3.10 17.10 31.10 14.11 28.11 12.12 9.01 23.01  
Barbara Matuszewska środa 17.00 – 17.45 sala 1 2.10 16.10 30.10 13.11 27.11 11.12 8.01 22.01  
Barbara Menzel środa 15.30 – 16.15 sala 24 2.10 16.10 30.10 13.11 27.11 11.12 8.01 22.01  
Marek Mikołajczak środa 16.00 – 16.45 pokój nauczycieli wf 25.09 9.10 23.10 6.11 20.11 4.12 18.12 8.01 22.01
Karolina Mitrus czwartek  15.30 – 16.15 sala 23 26.09 10.10 24.10 7.11 21.11 5.12 19.12 9.01 23.01
Adriana Mutku wtorek 15.30 – 16.15 sala 3 15.10 22.10 5.11 19.11 3.12 17.12 7.01 21.01  
Paulina Nadtochiy wtorek 15.30 – 16.15 sala 8 1.10 15.10 29.10 12.11 26.11 10.12 7.01 21.01  
Andrzej Orłowski czwartek 17.00 – 17.45 pokój nauczycieli wf 3.10 17.10 31.10 14.11 28.11 12.12 9.01 23.01  
Dorota Plucińska wtorek 16.30 – 17.15 sala 21 24.09 08.10 22.10 05.11 19.11 03.12 17.12 07.01 21.01
Ryszard Ratajczak środa 16.00 – 16.45 gabinet dyrektora 2.10 16.10 30.10 13.11 27.11 11.12 8.01 22.01  
Edyta Rycerz – Kaczor wtorek 15.30 – 16.15 sala 31 8.10 22.10 5.11 19.11 3.12 17.12 7.01 21.01  
Monika Skorupińska czwartek 17.00 – 17.45 sala 2 3.10 17.10 31.10 14.11 28.11 12.12 9.01 23.01  
Kamil Skorupski środa  15.30 – 16.15 sala 8 25.09 9.10 23.10 6.11 20.11 4.12 18.12 8.01 22.01
Małgorzata Stępczak – Gąsiorek środa 16.00 – 16.45 sala 11 26.09 9.10 23.10 6.11 20.11 4.12 18.12 8.01 22.01
Jacek Szaferski wtorek 16.45 – 17.30 biblioteka 8.10 22.10 5.11 19.11 3.12 17.12 07.01 21.01  
Monika Szell wtorek 15.30 – 16.15 sala 20 1.10 15.10 29.10 12.11 26.11 10.12 7.01 21.01  
Jarosław Szwarc wtorek 15.30 – 16.15 pokój nauczycieli wf 8.10 15.10 29.10 12.11 26.11 10.12 7.01 21.01  
Barbara Śliwińska czwartek 15.30 – 16.15 sala 20 3.10 17.10 31.10 14.11 28.11 12.12 9.01 23.01  
Małgorzata Świder poniedziałek 15.30 – 16.15 sala 20 07.10 21.10 4.11 18.11 2.12 16.12 13.01    
Karolina Telus wtorek 15.30 – 16.15 sala 20 1.10 15.10 29.10 12.11 26.11 10.12 7.01 21.01  
Milena Turkiewicz środa 15.30 – 16.15 sala 6 2.10 16.10 30.10 13.11 27.11 11.12 08.01 22.01  
Genowefa Turowska środa 15.30 – 16.15 sala 30 2.10 23.10 6.11 20.11 04.12 18.12 8.01 22.01  
Marlena Warzecha czwartek 16.05 – 16.50 sala 26 3.10 17.10 31.10 14.11 28.11 12.12 9.01. 23.01  
Monika Węcławik poniedziałek 15.30 – 16.15 sala 28 7.10 21.10 4.11 18.11 2.12 16.12 13.01    
Karolina Wnuk – Kempa poniedziałek 15.20 – 16.05 sala 10 30.09 21.10 4.11 18.11 2.12 16.12 13.01    
Iwona Wojciech poniedziałek 15.30 – 16.15 sala 14 30.09 21.10 4.11 18.11 2.12 16.12 13.01    
Iwona Zając środa 16.30 – 17.15 świetlica 2.10 16.10 30.10 13.11 27.11 11.12 08.01 22.01  
ks. Adam Żygadło czwartek 14.35 – 15.20 sala 14 26.09 10.10 24.10 7.11 21.11 5.12 19.12 9.01 23.01