KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
W wyniku przeprowadzonych eliminacji w szkolnym etapie konkursu przedmiotowego z języka angielskiego do etapu rejonowego zakwalifikowali się: Maria Ziemek z klasy VIII d, Hanna Kuzimowicz z klasy VIII a, Szymon Korzan z klasy VIII a, Marta Nietyksza z klasy VIII a, Milena Kaczmarek z klasy VII b, Hanna Gombrych z klasy VIII d,
Natalia Kowalska z klasy VIII d, Michał Kostka z klasy VIII d,
Tomasz Orzechowski z klasy VIII d,
Leszek Korzan z klasy VIII c, Zofia Duczmal z klasy VIII d, Karolina Urbanowicz z klasy VIII d oraz Aleks Sobala z klasy VIII c.
Etap rejonowy konkursu odbędzie się 9 stycznia 2020 r. o godz. 13.00 w Szkole Podstawowej w Kożuchowie.

KONKURS PRZEDMIOTOWY Z HISTORII
W wyniku przeprowadzonych eliminacji w szkolnym etapie konkursu przedmiotowego z historii do etapu rejonowego zakwalifikowali się: Maria Ziemek z klasy VIII d, Natalia Kowalska z klasy VIII d, Julia Konieczna z klasy VIII d, Zofia Duczmal z klasy VIII d,
Karolina Urbanowicz z klasy VIII d oraz Szymon Korzan z klasy VIII a.
Etap rejonowy konkursu odbędzie się 11 lutego 2020 r. o godz. 13.00 w Szkole Podstawowej w Niedoradzu.

KONKURS PRZEDMIOTOWY Z CHEMII
W wyniku przeprowadzonych eliminacji w szkolnym etapie konkursu przedmiotowego z chemii do etapu rejonowego zakwalifikowali się: Szymon Korzan z klasy VIII a,
Karolina Urbanowicz z klasy VIII d oraz Maria Ziemek z klasy VIII d.
Etap rejonowy konkursu odbędzie się 8 stycznia 2020 r. o godz. 13.00 w Szkole Podstawowej nr 8 w Nowej Soli.

KONKURS PRZEDMIOTOWY Z BIOLOGII
Dnia 25 listopada 2019 r. odbył się szkolny etap konkursu przedmiotowego z biologii. W wyniku przeprowadzonych eliminacji do etapu rejonowego zakwalifikowała
Maria Ziemek z klasy VIII d.
Etap rejonowy konkursu odbędzie się 7 stycznia 2020 r. o godz. 13.00 w Zespole Szkół nr 1 w Nowym Miasteczku.

TURNIEJ PIŁKARSKI
24 października chłopcy z SP 2 zwyciężyli w rozgrywkach powiatowych turnieju piłkarskiego „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku” Dzięki temu wywalczyli awans do finału wojewódzkiego. Zespół wystąpił w składzie: Sebastian Fogt, Nikodem Klimpel, Adam Gwadera, Kacper Krembuszewski, Filip Bartkowiak, Piotr Powęski, Jakub Nowak, Oskar Sydorczyk. Gratulacje!

10 października 2019r. odbyły się w Babimoście Mistrzostwa Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych (8×800/1000m). Znakomicie w tych zawodach zaprezentowali się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 we Wschowie. Nasi chłopcy po pasjonującej walce do ostatnich metrów wywalczyli srebrny medal Mistrzostw Województwa, dziewczęta uplasowały się na bdb 7 miejscu. Medaliści wystartowali w składzie; Grzegorz Kołodziej, Wiktor Ciesielski, Orian Suda, Patryk Kolman, Aleksander Suchecki, Szczepan Gałka, Kajetan Kudła, Aleksander Kaczor i rezerwowy Nikodem Krupiński. Opiekunami zespołu byli Andrzej Orłowski i Marek Mikołajczak. Gratulacje dla naszych uczniów!!!