Uczniowie kl. Ib z wielkim zaangażowaniem brali udział w projekcie pt,, O książkach godzinami” realizowanym przez Bibliotekę Publiczną. Celem projektu było zachęcanie dzieci do czytania. Po wysłuchaniu fragmentów książek p. Karolina, zadając pytania, sprawdzała zrozumienie treści wysłuchanego tekstu. Następnie dzieci wykonywały prace plastyczne. Rysowały ilustracje, bawiły się w detektywów, utrwalając swoje linie papilarne, malowały świecą. Na ostatnich zajęciach dzieci otrzymały upominki mikołajkowe.

Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, dziecko, ludzie stoją i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 10 osób, ludzie siedzą i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 13 osób i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko i siedzi
Może być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, dziecko, ludzie siedzą i w budynku
Skip to content