Aktualności ze świetlicy

Z ŻYCIA ŚWIETLICY

Dnia 27.11.2018 r. w naszej świetlicy szkolnej został zorganizowany dzień św. Andrzeja. Nie zabrakło na nim tradycji oraz zwyczajów związanych z obchodzeniem Andrzejek. Dzieci brały czynny udział w przygotowanych przez nauczycielki zabawach i wróżbach m.in.: wróżb z wosku, losowaniu zawodów wykonywanych w przyszłości, wróżbie z butelką czy wybieraniu imion zapisanych na sercach.

PREZENTACJA CIEKAWYCH ZAWODÓW

Dnia 28.11.2018 podczas zajęć w świetlicy szkolnej uczniowie mieli okazję zapoznać się z zawodem hydraulika. Zawód ten przedstawił im tato Weroniki, Zosi, Andrzeja oraz Mateusza uczęszczających na świetlicę szkolną. Pan Bogdan dokładnie opisał specyfikę swego zawodu oraz przedstawił dzieciom film przedstawiający ścieżkę edukacyjną osób chcących pracować w zawodzie hydraulika. Uczniowie z zainteresowaniem słuchali gościa oraz zadawali wiele ciekawych pytań. Na koniec wszyscy serdecznie podziękowali panu Bogdanowi za wspólnie spędzony czas oraz prezentację swego zawodu.

WYSTAWA STRAŻY POŻARNEJ

WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH