Zajęcia dodatkowe

 Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2017/2018

Nazwisko i imię nauczyciela Rodzaj zajęć Klasa Dzień tygodnia Czas zajęć Sala
 Iwona Wojciech  zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze  I a  wtorek  1340 - 1425  14
 Ludmiła Grzelak  zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze  I b  poniedziałek  1245 - 1330  13
 Barbara Jabłońska  zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze  I c  poniedziałek  1145 - 1230  20
 Monika Szell  zajęcia rozwijające  II a  środa  800 - 845  13
 Dorota Plucińska  zajęcia rozwijające  II b  piątek  800 - 845  14
 Monika Iskra  zajęcia rozwijające  III a  środa  1245 - 1330  12
 Magdalena Budnik  zajęcia rozwijające  III b  piątek  1245 - 1330  13
 Iwona Wojciech  zajęcia rozwijające  III c  środa  950 - 1035  salka
przy świetlicy
 Anna Ziemek  zajęcia rozwijające  III d  poniedziałek  1245 - 1330  11
 Monika Węcławik  zajęcia rozwijające  III e  czwartek  1245 - 1330  12
Małgorzata Grys  zajęcia rozwijające  III f  poniedziałek  1145 - 1230  salka
przy świetlicy
 Renata Kokorniak zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze
z języka polskiego dla kl. IV
 IV  wtorek  1340 - 1425  21
 Marlenaa Warzecha  zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze
z języka polskiego dla kl. V i VII

 V,VII

 wtorek  kl. V: 1340 - 1425
kl. VII: 1435 - 1520  
 25
 Małgorzata Hambicka  zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze
z języka polskiego dla kl.VI
 VI  wtorek  1340 - 1425  26
 Kinga Kiełczewska  zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze
z matematyki dla kl.IV
 IV  wtorek  1340 - 1425  24
 Hanna Lewicka  zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze
z matematyki dla kl.V
 V  środa  800 - 845  22
 Barbara Menzel  zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze
z matematyki dla kl.VI
 VI  piątek  1340 - 1425  24
 Agnieszka Fiedorowicz  zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze
z matematyki dla kl.VII
 VII  środa  1435 - 1520  23
 Aleksandra Szydłowska  zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze
z języka angielskiego dla kl.IV
 IV  poniedziałek  1340 - 1425  4
 Aleksandra Szydłowska  zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze
z języka angielskiego dla kl.V
 V  czwartek  1340 - 1425  10
 Adriana Lacka - Szczęsny  konsultacje z języka angielskiego  IV - VII  piątek  1340 - 1425  1
 Alicja Krawiec  zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze
z języka niemieckiego dla kl.V i VII
 V, VII  środa kl. V
czwartek kl. VII
 800 - 845
1435 -1520
 2
 Małgorzata Hambicka  zajęcia rozwijające dla kl. VI  VI  czwartek  VI c - d 1340 - 1425
VI a - b 1435 - 1520
 30
 Ludmiła Grzelak  zajęcia z programowania  VI  poniedziałek  1435 - 1600  29
 Łukasz Hilarski  zajęcia szkolnego
zespołu wokalnego "Forte"
 IV - VII     
 poniedziałek  1435 - 1605  5
 Małgorzata Kordek  Samorząd Uczniowki  IV - VII  czwartek  1435 - 1520  3
 Marek Mikołajczak  LA dla klas IV - VI  IV - VI  piątek  1540 - 1640  ds
 Renata Cymerling  piłka siatkowa  VI - VII  poniedziałek  1435 - 1535  ds
 Monika Szell  zajęcia rewalidacyjne  IV f  wtorek
piątek
 1230 - 1330
 1135 - 1235
 21
31
 Małgorzata Hambicka  zajęcia rewalidacyjne  VI a  poniedziałek  1435 - 1535  30
 zajęcia rewalidacyjne  VI b  poniedziałek  745 - 845  30
 zajęcia rewalidacyjne  VI d  środa  1435 - 1535  30
 Anna Grelewicz  zajęcia rewalidacyjne  VI a  czwartek  745 - 845  6
 Hanna lewicka  zajęcia rewalidacyjne  VI b  środa  1340 - 1440  22
 zajęcia rewalidacyjne  VII d  środa  1440 - 1540  22
 Magdalena Majchrzak  zajęcia rewalidacyjne  VI d  wtorek  1430 - 1530  4
 zajęcia rewalidacyjne  VII c  środa  840 - 940  dom ucznia
 Arleta Brzostowska  zajęcia rewalidacyjne  VII d  poniedziałek  1435 - 1535  28
 zajęcia rewalidacyjne  VII c  czwartek  1000 - 1100  dom ucznia

men

Kuratorium oświaty

kuratoriumoswiaty

URZĄD MIASTA I GMINY WSCHOWA

wschowa