Czytanie przy choince

CZYTANIE PRFZY CHOINCE

W okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia nauczyciele bibliotekarze Szkoły Podstawowej nr 2 we Wschowie zorganizowali (po raz kolejny) spotkania przy choince, mające na celu słuchanie pięknego czytania wybranych książek z zakresu literatury dziecięcej. W związku z tym w okresie od 7 do 14 grudnia, szkolną bibliotekę odwiedziły dzieci ze wschowskich przedszkoli wraz z opiekunami oraz uczniowie z klas I, II, III ze swoimi wychowawczyniami. Książki czytali zaproszeni goście, którymi byli, między innymi, rodzice i nauczyciele naszych uczniów:
panie: Dominika Olszowska, Kazimiera Ochman, Hanna Bobowska, Edyta Rycerz-Kaczor, Monika Szell, Małgorzata Kordek, Justyna Krzyżańska, Magdalena Majchrzak, Magdalena Budnik,
Genowefa Turowska, Barbara Jabłońska, Monika Węcławik, Karolina Wnuk-Kempa,
Jolanta Bryćko oraz panowie: Łukasz Hilarski i Jacek Szaferski.
WSZYSTKIM CZYTAJĄCYM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.
Na uwagę zasługuje nastrój spotkania, na który niewątpliwy wpływ miały świąteczne zarówno dekoracje jak i stroje, w które byli przebrani niektórzy nauczyciele.
Głośne czytanie przy choince dostarczyło zarówno dzieciom jak i czytającym utwory, niezapomnianych wrażeń. Na zakończenie spotkania zaproszeni goście otrzymali upominki- ozdoby świąteczne a dzieci słodycze.