Warsztaty pierwszej pomocy

WARSZTATY Z PIERWSZEJ POMOCY

W grudniu, w naszej szkole zorganizowane zostały warsztaty z udzielania pierwszej pomocy, skierowane do uczniów i rodziców. Zajęcia poprowadzili strażacy z OSP Wschowa. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zdobyta wiedza została praktycznie wykorzystana przez jedną z mam. Pomoc przedmedyczna okazała się być potrzebna jej sąsiadowi, który zemdlał, a w domu była jedynie jego niepełnoletnia córka. Nasz dzielny rodzic pomógł nieprzytomnemu mężczyźnie zanim na miejsce dotarło pogotowie ratunkowe. Gratulujemy spokoju i odwagi.
Takie sytuacje motywują do dalszego działania i w związku z tym z wielką radością informujemy, że w maju chcemy zorganizować kolejne takie spotkanie. Zachęcamy do udziału