Mam marzenie

AKCJA CHARYTATYWNA

Przez trzy tygodnie listopada, od 3 do 22, uczniowie naszej szkoły zbierali pluszowe maskotki, gry planszowe, książki i przybory plastyczne dla dzieci – pacjentów oddziałów onkologicznych w szpitalach całej Polski.
Akcja spotkała się z dużym odzewem, bowiem zaangażowało się w nią wiele klas, wśród których na szczególne wyróżnienie zasłużyły klasy: I a, I b i I c. Szkolnym koordynatorem akcji był Samorząd Uczniowski, który współpracował z Fundacją „Mam marzenie” nadzorującą zbiórkę na terenie całej Polski.
25 listopada w Światowym Dniu Pluszowego Misia zebrane dary trafiły do chorych dzieci, przebywających na oddziałach onkologicznych. Mamy nadzieję, że rozweseliły i umiliły im pobyt w szpitalu.
Wszystkim uczniom, ich rodzicom i nauczycielom bardzo dziękujemy za okazane serce.

Zdjęcie użytkownika SP 2 we Wschowie.