Lubuska olimpiada młodzieży

LUBUSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY

20 października w Szkole Podstawowej w Lipkach Wielkich odbyło się uroczyste podsumowanie Lubuskiej Olimpiady Młodzieży. Wśród zaproszonych gości byli między innymi Poseł RP – Tomasz Kucharski, Wicemarszałek Województwa Lubuskiego – Romuald Gawlik, Dyrektor Generalny Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego – Roman Sondej. Prezes Szkolnego Związku Sportowego „Ziemia Lubuska” przedstawił wyniki zmagań sportowych w 6 kategoriach: szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych, miast, gmin i powiatów.Szkołę Podstawową nr 2 na uroczystości reprezentował Pan Marek Mikołajczak, któremu puchar za uzyskane miejsce wręczył dwukrotny mistrz olimpijski, pięciokrotny medalista mistrzostw świata w wioślarstwie, Poseł RP Tomasz Kucharski.