Eurocamp

CENTRUM AKTYWNOŚCI TWÓRCZEJ

9 listopada 2017r. gościliśmy w naszej szkole wolontariuszy z Fundacji Centrum Aktywności Twórczej. Pochodzący z Turcji Dicle i Aykut spotkali się z uczniami klas 6a i 7d. Przygotowali dla nich ciekawe lekcje o tematyce kulturowej oraz zadania aktywizujące. W atmosferze zabawy uczniowie mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności językowe porozumiewając się z gośćmi w języku angielskim.

W poniedziałek 11 grudnia uczniowie klasy 4c uczestniczyli w EuroCampie zorganizowanym przez Fundację Centrum Aktywności Twórczej. Pracownicy i wolontariusze Fundacji zorganizowali dla dzieci zabawy integracyjne i zajęcia artystyczne. Uczniowie przygotowali piękne ozdoby świąteczne z masy porcelanowej. Dodatkowym wyzwaniem dla dzieci był fakt, że głównym językiem komunikacji z wolontariuszami pochodzącymi z różnych krajów był język angielski.