Dyskoteka andrzejkowa

DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

30 listopada 2017 r. w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Jej organizatorem tradycyjnie był Samorząd Uczniowski. Uczniowie klas IV – VII, przez dwie godziny, bawili się w rytm przebojów serwowanych przez dj´ów, w których role wcielili się przedstawicielki klasy VI c: Julia Tkacz i Małgosia Lorych. Szczególnie dużą popularnością cieszyły się przeboje polskich wokalistów. Najliczniejszą grupą uczniów bawiących się na dyskotece andrzejkowej byli przedstawiciele klas IV. Atrakcją dyskoteki były zabawy przygotowane przez uczennice z klasy VII c: Marikę Beker i Martę Sieniuć.
Podziękowania kierujemy w stronę nauczycieli, którzy w czasie dyskoteki sprawowali opiekę nad uczniami: p. A. Mutku, p. A. Małej, p. H. Lewickiej, p. A. Krawiec, p. J. Bryćko i p. Ł. Hilarskiemu.