Chrzest pierwszaków

CHRZEST PIERWSZAKÓW

We wtorek, 27 listopada 2018 r. w małej sali gimnastycznej odbyła się impreza integracyjna dla uczniów klas I pod hasłem: „Chrzest Pierwszaków”.
Uczniowie klas I mieli za zadanie przebrać się tematycznie. I a – „ W krainie baśni, I b - „ Na dzikim Zachodzie” i I c „ Fantastyczne zwierzaki”.
Opiekunki SU, p. M. Jankowiak oraz p. K. Wnuk- Kempa przygotowały różne konkurencje, a wśród nich zgaduj zgadula, podczas której młode kociaki mogły wykazać się umiejętnością rozpoznawania przedmiotów codziennego użytku. Na zakończenie pierwszoklasiści złożyli przysięgę w obecności Rady Starszych, starszych kolegów i koleżanek oraz wychowawców. Uczniowie zostali oficjalnie włączeni do społeczności uczniowskiej w Szkole Podstawowej nr 2 we Wschowie. Bohaterom spotkania zostały wręczone dyplomy oraz słodki upominek od Samorządu Uczniowskiego.