Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemMediabox_ck has a deprecated constructor in /home/sp2wschowa/domains/sp2wschowa.pl/public_html/nowa/plugins/system/mediabox_ck/mediabox_ck.php on line 12
Spotkanie z OSP

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_sig has a deprecated constructor in /home/sp2wschowa/domains/sp2wschowa.pl/public_html/nowa/plugins/content/jw_sig/jw_sig.php on line 18

SPOTKANIE Z OSP RODZICÓW I DZIECI - NAUKA PIERWSZEJ POMOCY

Nasza szkoła od lat prowadzi zajęcia z cyklu: „Ratujemy i uczymy ratować”. Są one skierowane do uczniów naszej szkoły. Mając jednak świadomość, że większość wypadków z udziałem dzieci zdarza się w domach zaproponowaliśmy zajęcia z pierwszej pomocy skierowane do rodziców i ich pociech. Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej we Wschowie przeprowadzili ciekawe zajęcia, w których to dzieci uczyły się na rodzicach a rodzice na dzieciach udzielania pierwszej pomocy w nagłych sytuacjach. Za fachowe zajęcia serdecznie dziękujemy.

spotkanie osp1

spotkanie osp