Konkursy przedmiotowe

KONKURSY PRZEDMMIOTOWE

W listopadzie w naszej szkole odbyły się szkolne etapy konkursów przedmiotowych. Do etapów rejonowych zakwalifikowali się następujący uczniowie:

  • geografia: Dobrzyński Franciszek z kl. VIII d, Kopik Dawid kl. VIII a, Gierczak Matylda kl. VIII d;

    etap rejonowy konkursu odbędzie się 6 lutego 2019 r. o godz. 13.00 w Zespole Szkół w Lubięcinie;
  • język niemiecki: Rogoziński Aleks kl. VIII b, Topa Krystian kl. VIII a, Kopik Dawid kl. VIII a, Pytel Paula kl. VIII a, Lorych Krystian kl. VIII b;

    etap rejonowy konkursu odbędzie się 7 lutego 2019 r. o godz. 13.00 w Szkole Podstawowej nr 2 w Nowej Soli;
  • historii: Kopik Dawid kl. VIII a, Ścibor patrycj kl. VII c, Korzan Szymon kl. VII a;

    etap rejonowy konkursu odbędzie się 8 lutego 2019 r. o godz. 13. 00 w Szkole Podstawowej w Niedoradzu;
  • matematyka: Topa Krystian kl. VIII a, Dobrzyński Franciszek kl. VIII d, Alfierowicz Paweł kl. VIII d, Ryśkiewicz Andrzej kl. VIII a, Przyjemski Bartosz kl. VIII c, Prałat Beniamin kl. VIII a, Korzan Szymon kl. VII a, Glapa Marcel kl. VIII d;

    etap rejonowy konkursu odbędzie się 9 lutego 2019 r. o godz. 11.00 w Szkole Podstawowej w Bytomiu Odrzańskim;
  • język polski: Ziemek Maria kl. VII d, Basikowski Eryk kl. VIII b, Kosmala Mikołaj kl. VIII c, Gierczak Matylda kl. VIII d;

    etap rejonowy konkursu odbędzie się 16 lutego 2019 r. o godz. 11.00 w Szkole Podstawowej nr 2 we Wschowie;
  • język angielski: Ziemek Maria kl. VII d,Chodorowski Roman kl. VIII d, Gierczak Matylda kl. VIII d, Śladewski Bartosz kl. VIII c;

    etap rejonowy konkursu odbędzie się 14 lutego 2019 r. o godz. 13.00 w Szkole Podstawowej nr 1 w Korzuchowie;
  • biologii: Basikowski Eryk kl. VIII b, Korzan Szymon kl. VII a, Ziemek Maria kl. VII d;

    etap rejonowy konkursu odbędzie się 15 lutego 2019 r. o godz. 13.00 w Zespole Szkół w Nowym Miasteczku.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!!!!

men

Kuratorium oświaty

kuratoriumoswiaty

URZĄD MIASTA I GMINY WSCHOWA

wschowa