5 marca w naszej szkole odbyła się IV edycja międzyszkolnego turnieju dla klas VI pod hasłem „Razem tworzymy lepszy Interet”. We wspólnej zabawie brali udział uczniowie z SP1, SP2, SP3, SP Łysiny, SP Osowa Sień oraz SP Jędrzychowice. Dzieci musiały wykonać plakat i wykazać się wiedzą na temat bezpieczeństwa w Internecie oraz sprawdzić się w konkurencjach sportowych. Bezkonkurencyjni okazali się szóstoklasiści z naszej szkoły, drugie miejsce zajęła „Jedynka”, a na trzecim miejscu uplasowała się szkoła z Łysin. Wszystkim serdecznie gratulujemy i bardzo dziękujemy za mile spędzony czas. Nieważne są wyniki, ale wspólna zabawa 😍😍😍 .

0 Komentarzy