Zakończyliśmy zmagania w międzyszkolnym konkursie na największą liczbę kroków. Razem wykonaliście rekordową ilość 1,8 miliarda kroków w aplikacji Pho3nix Kids! 👏Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom za cudowną energię, zaangażowanie i szaloną aktywność❗Nasza szkoła zajęła 152. miejsce na ponad 1200 zarejestrowanych szkół !!!! Wspólnie zrobiliśmy ponad 3000000 kroków.

Może być komiksem przedstawiającym tekst „PHO3NIX KiDS DYPLOM otrzymuje SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 WE WSCHOWIE IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE za udział w Międzyszkolnym Konkursie na Kroki dla Szkół Podstawowych w aplikacji Pho3nix Kids, oraz za wsparcie akcji charytatywnej Fundacji Pho3nix na rzecz Wielkiej Orkiestry ŚwiÄ…tecznej Pomocy 30 07.02.2022 PHO3NIX”