Jako szkoła wzięliśmy udział w Ogólnopolskim konkursie „Projektanci edukacji” organizowanym przez Nową Erę. Z uczniami z kółka chemicznego, do którego należą klasy VII i VIII, przygotowaliśmy dwa pomysły „Lekcja na kymby rymby” i „Oddział do zadań specjalnych”. Wprawdzie nie wygraliśmy grantów pieniężnych, ale zaangażowanie uczniów było ogromne🙂

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Projektanci edukacji Od pomysłu do projektu nowa era Certyfikat Dobrze zaPROJEKTowana Szkoła 2021 FO.ROJEKION La otrzymuje Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Westerplatte za promowanie pracy metodą projektu oraz wspieranie młodzieży w podejmowaniu ambitnych wyzwań edukacyjnych Niabak Magdalena Duszyńska- Walczak Prezes Zarządu ydawnictwa NowaEra I jouhaosko Małgorzata Jankowska Programu „Projektanci Patronihonorowi Ministerstwo Cyfryzar) MINISTER NARODOWEJ Partner mediainy UNIWERSYTET WARSZAWSKI Politechnika Warszawska FOCUS FOCUS UNIWERSYTIT KRAKOWIE "× edunews..”
Skip to content