Lucyna Biłgorajska poniedziałek 15.30 – 16.15 gabinet pedagoga 10.02 24.02 9.03 23.03 6.04 20.04 4.05 18.05 8.06 
Arleta Brzostowska wtorek 15.30 – 16.15 sala 29 18.02 3.0317.0331.0328.0412.05 26.05 9.06  
Magdalena Budnik czwartek 15.30 – 16.15 sala 28 20.025.03 19.03 16.04 30.0414.05 28.05 18.06  
Fryderyk Cymerling czwartek 15.30 – 16.45 sala 27 20.025.03 19.03 16.04 30.04 14.05 28.05 18.06  
Renata Cymerling wtorek 15.30 – 16.15 pokój nauczycieli wf 18.023.03 17.03 31.03 28.04 12.05 26.059.06  
Kamila Dębicka czwartek 16.00 – 16.45 sala 13 27.02 12.03 26.03 9.04 23.04 7.05 21.05 4.06 18.06
Ewelina Filipczuk poniedziałek 15.30 – 16.30 biblioteka 10.0224.02 9.03 23.03 6.04 20.04 4.05 18.05 8.06  
Wioletta Fuczek poniedziałek 15.30 – 16.15 sala 27 10.0224.02 9.03 23.03 6.04 20.04 4.05 18.05 8.06  
Dorota Galas poniedziałek 16.30 – 17.15 sala 28 10.02 24.02 9.03 23.03 6.04 20.04 4.05 18.05   8.06  
Michalina Gertych poniedziałek 16.30 – 17.15 świetlica 10.02 24.02 9.03 23.03 6.0420.04 4.05 18.05 8.06  
Ilona Górska – Stykowska wtorek 15.30 – 16.15 gabinet pedagoga 18.023.03 17.03 31.03 28.04 12.05 26.05 9.06  
Anna Grelewicz czwartek 15.30 – 16.15 sala 6 13.0227.02 5.03 19.03 2.04 16.04 7.05 21.05 4.06  
Ludmiła Grzelak poniedziałek 15.30 – 16.15 sala 29 10.0224.02 9.03 23.03 6.04 20.04 4.05 18.05   8.06  
Małgorzata Hambicka czwartek 15.30 – 16.15 sala 30 13.0227.02 5.03 19.03 2.04 16.04 7.05 21.05 4.06  
Joanna Haupt poniedziałek 16.20 – 17.05 sala 32 10.0224.02 9.03 23.03 6.04 20.04 4.05 18.05 8.06  
Łukasz Hilarski środa 15.30 – 16.15 sala 5 10.02 24.02 9.03 23.03 6.04 20.04 4.05 18.05 8.06  
Barbara Jabłońska wtorek 16.15– 17.00 sala 12 18.023.03 17.03 31.03 28.04 12.05 26.05 9.06  
Anna Jurcewicz poniedziałek 15.30 – 16.15 sala 1 10.0224.02 9.03 23.03 6.04 20.04 4.05 18.05 8.06  
Magdalena Karwacka czwartek 15.30 – 16.15 sala 23 20.025.03 19.03 16.04 30.04 14.05 28.0518.06  
Jan Koniuszko wtorek 15.30 – 16.15  sala 33 18.02 3.03   17.03 31.03   28.04   12.05   26.05 9.06    
Małgorzata Kordek poniedziałek 16.00 – 16.45 sala 8 10.0224.02 9.03 23.03 6.04 20.04 4.05 18.05 8.06  
Alicja Krawiec poniedziałek 15.30 – 16.15 sala 2 10.0224.02 9.03 23.03 6.04 20.04 4.05 18.05   8.06  
Paulina Krawiec czwartek 17.15 – 18.00 pokój nauczycielski 20.025.03 19.03 16.04 30.04 14.05 28.05 18.06  
Justyna Krzyżańska czwartek 16.00 – 16.45 gabinet wicedyrektora 20.025.03 19.03 16.04 30.04 14.05 28.05 18.06
Danuta Kunicka środa 15.45 – 16.30 pokój nauczycieli wf 19.024.03 18.03 1.04 15.04 29.04 13.05 27.05 10.06
Hanna Lewicka wtorek 16.15 – 17.00 sala 22 18.023.03 17.03 31.03 28.04 12.05 26.05 9.06  
Sylwia Maćkowiak poniedziałek 16.15 – 17.00 sala 25 10.0224.02 9.03 23.03 6.04 20.04 4.05 18.05   8.06  
Magdalena Majchrzak poniedziałek 16.00 – 16.45 sala 4 10.0224.029.03 23.03 6.04 20.04 4.05 18.05   8.06  
Agnieszka Mała czwartek 15.30 – 16.15 sala 30 20.025.03 19.03 2.04 16.0430.04 14.05 28.05 18.06
Barbara Matuszewska środa 17.00 – 17.45 sala 1 19.024.03 18.03 1.04 15.04 29.04 13.05 27.05 10.06
Barbara Menzel środa 15.30 – 16.15 sala 24 19.024.03 18.031.04 15.04 29.04 13.05 27.05 10.06
Marek Mikołajczak środa 16.00 – 16.45 pokój nauczycieli wf 19.024.03 18.03 1.04 15.04 29.04 13.05 27.05 10.06
Karolina Mitrus środa 15.30 – 16.15 sala 23 19.024.03 18.03 1.04 15.04 29.04 13.05 27.05 10.06
Adriana Mutku środa 15.30 – 16.15 sala 3 19.024.03 18.03 1.04 15.04 29.04 13.05 27.05 10.06  
Paulina Nadtochiy piątek 15.20 – 16.05 sala 8 21.02 6.03 20.03 3.04 17.04 8.05 22.05 5.06 19.06  
Kamil Przylepa poniedziałek 15.30 -16.15 pokój nauczycieli wf 24.02 9.0323.03 6.04 20.04 4.05 18.05 1.06 15.06  
Dorota Plucińska wtorek 16.30 – 17.15 sala 21 18.023.03 17.03 31.03 28.04 12.05 26.05 9.06
Ryszard Ratajczak środa 16.00 – 16.45 gabinet dyrektora 19.024.03 18.03 1.04 15.04 29.04 13.05 27.05 10.06
Edyta Rycerz – Kaczor czwartek 15.30 – 16.15 sala 31 20.025.03 19.03 2.04 16.04 30.04 14.05 28.05 18.06
Monika Skorupińska czwartek 17.00 – 17.45 sala 2 20.02 5.03 19.03 2.04 16.04 30.04 14.05 28.05 18.06
Kamil Skorupski czwartek  15.30 – 16.15 sala 8 20.025.03 19.03 2.04 16.04 30.04 14.05 28.05 18.06
Małgorzata Stępczak – Gąsiorek czwartek 16.00 – 16.45 sala 11 13.0227.02 12.03 26.03 9.04 23.04 7.05 21.05 4.06
Jacek Szaferski wtorek 16.45 – 17.30 biblioteka 18.023.03 17.03 31.03 28.04 12.05 26.05 9.06  
Monika Szell wtorek 15.30 – 16.15 sala 20 18.023.03 17.03 31.03 28.04 12.05 26.05 9.06  
Jarosław Szwarc wtorek 16.10 – 16.55 pokój nauczycieli wf 18.023.03 17.03 31.0328.04 12.05 26.05 9.06  
Barbara Śliwińska czwartek 15.30 – 16.15 sala 20 20.025.03 19.03 2.04 16.04 30.04 14.05 28.05 18.06  
Małgorzata Świder poniedziałek 15.30 – 16.15 sala 20 10.0224.02 9.03 23.03 6.04 20.04 4.05 18.05   8.06  
Karolina Telus wtorek 15.30 – 16.15 sala 20 18.02 3.03 17.03 31.03 28.04 12.05 26.05 9.06  
Milena Turkiewicz środa 15.30 – 16.15 sala 6 19.024.03 18.03 1.04 15.04 29.04 13.0527.05 10.06
Genowefa Turowska środa 15.30 – 16.15 sala 30 19.024.03 18.03 1.04 15.04 29.04 13.05 27.05 10.06
Marlena Warzecha czwartek 16.05 – 16.50 sala 26 20.025.03 19.03 2.04 16.04 30.04 14.05 28.05 18.06
Monika Węcławik poniedziałek 15.30 – 16.15 sala 21 10.02 24.02 9.03 23.03 6.04 20.04 4.0518.05   8.06  
Karolina Wnuk – Kempa poniedziałek 15.20 – 16.05 sala 10 10.0224.02 9.03 23.03 6.04 20.04 4.05 18.05   8.06  
Iwona Wojciech poniedziałek 15.30 – 16.15 sala 14 10.0224.02 9.03 23.03 6.04 20.04 4.05 18.05   8.06  
Iwona Zając środa 16.30 – 17.15 świetlica 19.02 4.0318.03 1.04 15.04 29.04 13.05 27.05 10.06  
ks. Adam Żygadło czwartek 14.35 – 15.20 sala 14 20.025.03 19.03 2.04 16.04 30.04 14.05 28.05 18.06