W Światowy Dzień Kota szkolna biblioteka zorganizowała konkurs. Wystarczyło udzielić odpowiedzi na dwa krótkie pytania, rozwiązanie na kartce z imieniem, nazwiskiem i klasą zostawić w szkolnej bibliotece lub przesłać na maila: bibliotekasp2wschowa@poczta.onet.pl. Zwycięzca został wyłoniony w drodze losowania , a nagroda to talon 20 zł do wykorzystania w Pizzerii Black Cat. Zadania konkursowe brzmiały:
1. Jak nazywają się kocie wąsy?
2. Podaj przysłowie z kotem w roli głównej

Z przyjemnością informujemy o wyłonieniu zwycięzcy naszego błyskawicznego konkursu nt. kotów. Na konkurs wpłynęły 32 rozwiązania, spośród nich wylosowano zwycięską kartkę z odpowiedzią. Nagrodę w postaci talonu ufundowanego przez Pizzerię Black Cat otrzymuje Akeksander Skoreńki z klasy Ia. Gratulujemy!
Jury dodatkowo, poza konkursem, postanowiło nagrodzić jeszcze jedną osobę: Alinę Kamenczuk z klasy 2 c. Swoje rozwiązania Alina przedstawiła w bardzo piękny i staranny sposób, a jej przysłowie o kocie nie powtórzyło się w żadnej innej odpowiedzi. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim uczestnikom i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach. N-le Bibliotekarze.

Skip to content