KONKURS DLA KLAS I – VIII,,ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY”

1.Biblioteka szkolna organizuje dla klas I-VIII konkurs pod hasłem: ,,ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY”.
2.Celem konkursu jest promocja zachowań i postaw proekologicznych polegających na zbieraniu używanych, starych i niepotrzebnych telefonów komórkowych.
3.Konkurs trwa od 26 kwietnia do 24 maja 2021 roku.
4.Stare telefony należy przynieść do szkoły zapakowane w woreczek foliowy. W środku należy umieścić kartkę z imieniem, nazwiskiem i klasą. Przy wejściu do szkoły znajduje się skrzynka biblioteczna w której należy złożyć telefony.
5.Najlepsza klasa otrzyma nagrodę w postaci pizzy dla całej klasy. Miejsca 2 i 3 zostaną nagrodzone słodkim poczęstunkiem.
6.Wszystkie telefony zebrane przez uczniów naszej szkoły wezmą udział w ogólnopolskim konkursie ekologicznym.