10 grudnia klasa Va brała udział w wycieczce do Leszna. Pierwszym punktem była lekcja o tradycjach Świąt Bożego Narodzenia 🎄🎁🎄, gdzie dzieci poznały technikę wykonywania papierowych serwetek. Następnie wszyscy mogli nauczyć się wykonywania salt i skoków do gąbek w sali Eruo Jump. Po szaleństwach w sali trampolin udaliśmy się na posiłek i do kina na film o pięknym WIELKIM CZERWONYM PSIE CLIFFORDZIE. Zadowoleni i z uśmiechem zakończyliśmy wycieczkę. Serdeczne podziękowania dla Pani Ani i Pana Łukasza za pomoc w opiece nad klasą składa wychowawca Magdalena Sydorczyk 😉

Może być zdjęciem przedstawiającym 12 osób i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 9 osób i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby i ludzie stoją
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, siedzi i w budynku
Skip to content