L.p Imię i nazwisko nauczyciela Termin konsultacji Sposób konsultacji
1. Lucyna Biłgorajska codziennie (za wyjątkiem sobót niedziel), 17.00 – 18.00 email: lucyna.bilgorajska@onet.eu
2. Arleta Brzostowska codziennie (za wyjątkiem sobót i niedziel) 14.00 – 15.00 e-dziennik, arletabrzostowska78@gmail.com
3. Magdalena Budnik wtorek, 16.00 – 16.45 e-dziennik email: magda.budnik.sp2@wp.pl
4. Fryderyk Cymerling poniedziałek, 19.00 – 20.00 e-dziennik, tel: 698 086 998 email: fryderyk62@o2.pl
5. Renata Cymerling wtorek, 16.00 – 16.45 e-dziennik
6. Kamila Dębicka codziennie (za wyjątkiem sobót i niedziel), 16.00 – 17.00 e-dziennik
7. Ewelina Filipczuk poniedziałek, 16.00 – 17.00 email: e.filipczuk-foto@go2.pl
8. Wioletta Fuczek poniedziałek, 16.15 – 17.00 email: wiolettaf4@wp.pl
9. Dorota Galas środa, 16.00 – 17.00 email: dorgal04@gmail.com
10. Ilona Górska – Stykowska codziennie (za wyjątkiem sobót i niedziel) tel. 533 873 237 e-dziennik
11. Anna Grelewicz czwartek, 16.15 – 17.00 e-dziennik tel: 604 755 985
12. Łukasz Hilarski Poniedziałek, 16.00 – 17.00 e-dziennik
13. Barbara Jabłońska wtorek, 17.00 – 17.45 e-dziennik
14. Ludmiła Grzelak poniedziałek, 16.15 – 17.00 e-dziennik
15. Małgorzata Hambicka poniedziałek, 16.00 – 16.45 e-dziennik
16. Joanna Haupt środa, 16.00 – 17.00 e-dziennik, email: technikasp2@gmail.com
17. Anna Jurcewicz poniedziałek, dla uczniów – 16.00 – 17.00 dla rodziców – 17.00 – 18.00 email: anczyn@onet.pl
18. Magdalena Karwacka czwartek, 16.00 – 16.45 e-dziennik, email: magda.karwacka@op.pl
19. Jan Koniuszko wtorek, 16.00 – 16.45 email: jankoniuszko@interia.pl
20. Małgorzata Kordek wtorek i czwartek, 16.30 – 17.15 e-dziennik, email: malgorzata.kordek1@wp.pl grupy klasowe na messengerze
21. Alicja Krawiec środa, 16.00 – 17.00 e-dziennik, email: alicja.krawiec1@gmail.com
22. Paulina Krawiec codziennie (za wyjątkiem sobót i niedziel), 16.00 0 17.00 messenger, tel: 506 796 601
23. Danuta Kunicka środa, 16.30 – 17.15 e-dziennik
24. Hanna Lewicka wtorek, 16.00 – 17.00 email: hannalewicka2@gmail.com
25. Sylwia Maćkowiak środa, 17.00 – 18.00 e-dziennik grupy klasowe na messengerze
26. Magdalena Majchrzak poniedziałek, 16.00 – 16.45 e-dziennik
27. Barbara Matuszewska środa, 17.00 – 18.00 tel: 667 744 531
28. Barbara Menzel środa, 16.00 – 16.45 e-dziennik, tel: 667 510 870 + WhatsApp email: zdalnenauczanie2020bm@gmail.com
29. Marek Mikołajczak wtorek, 16.00 – 16.45 e-dziennik
30. Karolina Mitrus poniedziałek, 16.00 – 17.00 e-dziennik, email: karolina.mitrus@wp.pl
31. Adriana Mutku czwartek, 16.00  – 16.45 e-dziennik
32. Paulina Nadtochiy środa, 17.00 – 17.45 e-dziennik email: nadtochiy@interia.pl tel: 726 122 184
33. Dorota Plucińska wtorek, 16.00 – 16.45 e-dziennik
34. Kamil Przylepa poniedziałek, 16.00 – 16.45 email: kamilprzylepa@wp.pl
35. Ryszard Ratajczak codziennie (za wyjątkiem sobót i niedziel), 7.30 – 18.00 tel. 796 220 659 e-dziennik
36. Edyta Rycerz – Kaczor poniedziałek, 18.00 – 19.00 tel: 601 657 084 email: erycerz113@gmail.com
37. Patrycja Rękoś codziennie (za wyjątkiem sobót i niedziel), 16.00 – 17.00 e-dziennik tel.
38. Monika Skorupińska czwartek, 17.00 – 18.00 e-dziennik email: monika.skorupinska@onet.pl
39. Kamil Skorupski wtorek, 16.00 – 16.45 email: fizykazkapelusza@gmail.com
40. Małgorzata Stępczak – Gąsiorek wtorek i czwartek (kl. III a), 16.00 – 18.00 środa (j. niemiecki), 16.00 – 18.00 tel: 601 177 098
41. Jacek Szaferski środa, 16.00 – 17.00 tel: 600 261 518
42. Monika Szell wtorek, 16.00 – 17.00 e-dziennik, messenger, email: monikaszell25@gmail.com  
43. Jarosław Szwarc wtorek, dla uczniów – 16.00 – 16.45 dla rodziców – 20.00 – 20.45 e-dziennik meesenger
44. Barbara Śliwińska poniedziałek, 16.00 – 16.45 e-dziennik, email: bsliwinska1@o2.pl
45. Małgorzata Świder poniedziałek, 16.15 – 17.00 e-dziennik email: malgorzataswider3@o2.pl
46. Karolina Telus środa, 16.00 – 17.00 e-dziennik, tel: 513 424 163
47. Milena Turkiewicz środa, 17.00 – 17.45 e-dziennik
48. Genowefa Turowska codziennie (za wyjątkiem sobót i niedziel) 16.30 – 17.30 e-dziennik
49. Marlena Warzecha poniedziałek, 16.00 – 16.45 e-dziennik
50. Monika Węcławik poniedziałek, 16.15 – 17.00 tel: 667 128 558
51. Karolina Wnuk – Kempa czwartek 16.00 – 16.45 e-dziennik grupy klasowe na messengerze
52. Iwona Wojciech poniedziałek, 16.00 – 16.45 e-dziennik
53. Iwona Zając środa, 16.15 – 17.00 e-dziennik
54. Adam Żygadło środa, 16.00 – 16.45 email: adamzygadlo@poczta.fm