W dniu 17 grudnia 2020 roku komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców “Głośnego czytania przy choince”, które w tym roku przebiegało pod hasłem: „Nie dla nauczycieli, rodziców czy z musu. Czytaj dla przyjemności!” Z wielką przyjemnością wysłuchaliśmy wszystkich nagrań, zgodnie z regulaminem w każdej kategorii wiekowej mogliśmy przyznać tylko trzy nagrody. Oto lista zwycięzców:

Klasy I-III I miejsce – Laura Pawluk, kl. 1a II miejsce – Franciszek Ziemek, kl. 2c III miejsce – Aleksandra Dębowska, kl. 2c

Klasy IV-VII miejsce – Mikołaj Kosiński, kl. 6aII miejsce – Łucja Kosińska, kl. 4aIII miejsce – Anastazja Kociubińska, kl. 5b

Klasy VII-VIIII miejsce – Paulina Strojwąs, kl. 7a

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za nadesłane prace. Zachęcamy do śledzenia informacji na naszym szkolnym Facebook`u, dotyczących kolejnych konkursów i oczywiście do wzięcia w nich udziału.
Nauczyciele bibliotekarze 🙂

Kategorie: biblioteka

Skip to content