25 listopada uczniowie naszej szkoły świętowali Dzień Pluszowego Misia. To właśnie dla dzieci zostały przygotowane karty pracy, dyplomy, kolorowanki i piękne opaski z motywami misiów. Uczniowie chętnie korzystali z przygotowanych materiałów i z uśmiechem ustawiali się do zdjęć. Bardzo dziękujemy naszym uczniom, że razem z nami uczcili ten dzień – p. Żaneta i p. Karolina 😊

Uczniowie klasy 1c z wychowawcą p. Martą Jankowiak i z p. Pauliną Krawiec również uczestniczyli w obchodach Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do szkoły ze swoim „milutkim przyjacielem”. Można było zobaczyć misie małe, średnie, duże, brązowe, różowe, białe, niebieskie itd. Wszystkie były śliczne i wyjątkowe.W tym wesołym dniu na uczniów czekało wiele atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami, poznały historię ich święta, oglądały prezentację przedstawiającą ilustracje i imiona różnych misiów. Brały udział w różnych zabawach ruchowych, wykonywały prace plastyczne.

W tym szczególnym dniu dzieci ze świetlicy szkolnej też świętowały Dzień Pluszowego Misia.

II a również uczciła święto Dnia Pluszowego Misia, które przypada właśnie na 25 listopada. Dzieci przyniosły do szkoły swojego małego lub dużego, jedno lub wielokolorowego przyjaciela – Misia. A każdy z nich był piękny i wyjątkowy. Uroczysty dzień rozpoczął się od pokazu oraz przedstawienia swoich maskotek. Następnie uczniowie wykonali opaski na głowy, co wywołało dużo uśmiechu na twarzach.

« z 2 »
Skip to content