Dzień listonosza i doręczycieli przesyłek pocztowych. Uczniowie klasy 2b włączyli się w ogólnopolską akcję wysyłania pocztówek. Udział w akcji rozpoczął się już w październiku. Dzieci z pomocą pani Żanety na bieżąco nawiązują współpracę ze szkołami, wysyłając widokówki z naszej miejscowości do różnych regionów Polski. W odpowiedzi nasi uczniowie otrzymali kilkanaście kartek z pozdrowieniami od rówieśników z innych placówek. Wtedy dzieci wraz z panią Żanetą odszukują położenie poszczególnych miejscowości na mapie Polski, a następnie zamieszczają na niej otrzymane widokówki. Dzięki udziałowi w akcji dzieci poznają nasz kraj, uczą się adresowania i wysyłania kartek. Otrzymaliśmy już pocztówki od dzieci z Warszawy, Poznania, Gdańska, Krakowa, Kielc, Zielonej Góry, Lublina, Nowego Sącza. Dziękujemy za wszystkie otrzymane pocztówki z innych szkół. Z niecierpliwością czekamy na następne.