W dniu 26 lutego odbyło się spotkanie dla przyszłych uczniów naszej szkoły. Dzieci uczestniczyły w różnorodnych zajęciach przygotowanych przez społeczność naszej szkoły. W wielu salach odbywały się atrakcyjne zajęcia m.in. zabawy językowe, quizy, zabawy kreatywne i ciekawe doświadczenia. Na przyszłych uczniów czekały słodkie upominki i ciekawe nagrody. Przewodnikiem najmłodszych byli: Myszka Miki, Willy Wonka oraz Czerwony Kapturek. Dzieci wraz z opiekunami miały możliwość obejrzenia wyremontowanych sal lekcyjnych oraz świetlicy wyposażonej w nowoczesny sprzęt multimedialny.

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby
Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, dziecko, ludzie stoją i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie stoją i w budynku
Skip to content