BIEGAĆ KAŻDY MOŻE! Jednak należy pamiętać o prawidłowej technice biegu. Aby nasz bieg był efektywny i bez kontuzji, musimy pamiętać o ważnych zasadach, z którymi zostali zapoznani uczniowie podczas dzisiejszych zajęć prowadzonych on-line ze stadionu lekkoatletycznego. Uczniowie poznali również konkurencje lekkoatletyczne i otrzymali zagadkę do rozwiązania na temat maratonu.

Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie stoją, ludzie uprawiający sporty i na świeżym powietrzu
Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba i trawaMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie uprawiający sporty i na świeżym powietrzu

Pozdrawiamy: Pani Magda, Pan Andrzej i Pan Jarek 😉Ps. Jeśli nie masz przeciwwskazań, zachęcamy do biegania

Skip to content