Z przyjemnością przyłączamy się do akcji polegającej na zbiórce pieniędzy dla Marysi z Brenna. Dziękujemy nauczycielom z I Liceum im. Tomasza Zana we Wschowie za nominację w akcji #BelferChallengeDo wykonania zadania nominujemy nauczycieli ze Szkoły Podstawowej w Osowej Sieni, Szkoły Podstawowej w Lginiu i Szkoły Podstawowej w Konradowie.Przypominamy o zasadach akcji:”WYSKACZ ANIOŁKI DLA MARYSI”Zainspirowani akcją GaszynChallenge organizatorzy wymyślili dla Marysi coś oryginalnego. Jesteśmy Armią Aniołów, więc stworzyliśmy hasło „Wyskacz Aniołki dla Marysi !!”Zasady bardzo proste, osoby nominowane muszą wykonać 14 aniołków – pajacyków. #BelferChallenge#aniołkidlamarysi#belferchallenge#aniołki#pajacyki#siepomaga#marysiazbrenna#akcjacharytatywna#zbiórka#pomagamy#rekord#armiaaniołów

Tak robiliśmy Aniołki dla Marysi: zobacz

https://www.facebook.com/1581387292119605/videos/141131427991661

Skip to content