Dobiegła końca akcja charytatywna organizowana przez Szkołę Podstawową nr 2 we Wschowie.  Na portalu społecznościowym odbywały się aukcje prac plastycznych autorstwa uczniów. Na aukcję wystawione zostały 63 prace plastyczne, łącznie zebrano kwotę 3330 zł. Cała kwota przekazana zostanie na rzecz Nowego Szpitala we Wschowie. 

Chcielibyśmy podziękować wszystkim tym, którzy przyczynili się do zebrania tak dużej kwoty. Dziękujemy przede wszystkim dzieciom, które w tym trudnym dla nich czasie wykazały się niezwykłą wrażliwością, której niejeden dorosły mógłby pozazdrościć. Dziękujemy z całego serca każdemu, kto wziął udział w aukcji. Dziękujemy serdecznie firmie Stena Wschowa, która włączyła się do licytacji. Mamy nadzieję, że zebrane pieniążki wspomogą pracujących w naszym szpitalu lekarzy, pielęgniarki i innych pracowników służby zdrowia. Chociaż w ten sposób możemy podziękować Wam za trud, jaki wkładacie w codzienną pracę, nie tylko w czasie pandemii. 
Osobne podziękowania kierujemy do firmy Debora i Pana Damiana Pawlaka, który doceniając przeprowadzoną przez nas akcję charytatywną wyraził chęć zrobienia banera z pracami plastycznymi i zebraną kwotą. 

Skip to content