W obliczu trudnej sytuacji epidemicznej dotykającej każdego obywatela, a w szczególności tych, którzy narażają niejednokrotnie swoje zdrowie i życie, by nieść pomoc i nadzieję, cała społeczność szkolna SP 2 we Wschowie pragnie również dołożyć swoją cegiełkę, wspierając finansowo pracowników służby zdrowia w naszym mieście. Działający w naszej szkole zespół ds. promocji zdrowia ogłasza akcję charytatywną, do udziału której zachęcamy wszystkich mieszkańców Wschowy i okolic. Może nie uszyjemy maseczek, nie wyprodukujemy odzieży ochronnej dla pracowników szpitala, ale chcemy podzielić się tym, co w naszej szkole najcenniejsze: wrażliwością i talentem naszych uczniów. Mimo trudniejszych warunków nauki nasi wspaniali uczniowie i ich rodziny znaleźli czas na to, by wykonać piękne prace plastyczne, które chcemy wystawić na aukcję. Dochód w całości zostanie przekazany na rzecz Nowego Szpitala we Wschowie. Z akcją ruszamy już od wtorku!!! Każdego dnia prosimy obserwować nasz profil facebookowy: SP 2 we Wschowie , na którym prezentować będziemy kolejne prace. Licytacje będą kończyły się o godz. 20:00 danego dnia, a zwycięzca proszony będzie o wpłatę na konto:
52 8367 0000 0414 1091 1410 0001 w tytule przelewu podając hasło WSPARCIE SP2 ZRM WSCHOWA i nr wylicytowanej pracy plastycznej.
Darczyńców prosimy o cierpliwość. Ze względów bezpieczeństwa prace zostaną przekazane dopiero po powrocie do szkoły.
W imieniu całej społeczności SP2 zachęcam do udziału w akcji i życzę wszystkim dużo zdrowia i uśmiechu na co dzień😊

Monika Skorupińska

szkolny koordynator
ds. promocji zdrowia SP 2

Skip to content